Veelgestelde vragen

Omdat onderwijs veel leuker kan! Bij ons praten leerlingen in de klas en overleggen ze over dingen die ze zelf hebben uitgekozen en belangrijk vinden. Door werken in teamverband komen ze er achter dat ze net zo capabel zijn als hun helden op youtube en tiktok

Voor leerlingen van 10 tot 20 jaar

Omdat sommige leerlingen 2 klassen overslaan en alle leerlingen die naar onze school willen komen, vanaf 10 jaar welkom zijn op de zomerschool in juli en augustus

Omdat je dan niet ver hoeft te reizen voor je gymles, handarbeid of practicum en omdat leerlingen van VMBO, MAVO, HAVO en VWO worden gemixt bij gym, zodat je meer vrienden in de buurt hebt

We gaan vanaf de eerste klas uit van de eisen van het Centraal Eindexamen. Leerlingen kunnen in het traject om daar aan te voldoen hun eigen route kiezen door online en op locatie in teamverband te overleggen, gecoacht door docenten. En ze kunnen zelfstandig online leren met behulp van effectieve leermachines op hun eigen tempo. Natuurlijk houden de docenten de leerdoelen en de progressie in de gaten

Omdat online leren veel effectiever, persoonlijker en relaxter is dan in een klas zitten. Want je kan digitaal aantekeningen maken, makkelijker dingen opzoeken en delen met anderen

Maarten Pilgram, vader van 3 kinderen, dierenarts en eerstegraads docent is de initiatiefnemer samen met ITer Marco Dorsman. Maar ondertussen zijn er vele ouders van kinderen tussen 10 en 20 die meehelpen. Je kan je ook als ouder aanmelden om mee te denken in het schoolbestuur opĀ postcodeschool.nl

Voor leerlingen van 10 tot 20 jaar

Omdat sommige leerlingen 2 klassen overslaan en alle leerlingen die naar onze school willen komen, vanaf 10 jaar welkom zijn op de zomerschool in juli en augustus

Omdat je dan niet ver hoeft te reizen voor je gymles, handarbeid of practicum en omdat leerlingen van VMBO, MAVO, HAVO en VWO worden gemixt bij gym, zodat je meer vrienden in de buurt hebt

We gaan vanaf de eerste klas uit van de eisen van het Centraal Eindexamen. Leerlingen kunnen in het traject om daar aan te voldoen hun eigen route kiezen door online en op locatie in teamverband te overleggen, gecoacht door docenten. En ze kunnen zelfstandig online leren met behulp van effectieve leermachines op hun eigen tempo. Natuurlijk houden de docenten de leerdoelen en de progressie in de gaten

Omdat online leren veel effectiever, persoonlijker en relaxter is dan in een klas zitten. Want je kan digitaal aantekeningen maken, makkelijker dingen opzoeken en delen met anderen

Maarten Pilgram, vader van 3 kinderen, dierenarts en eerstegraads docent is de initiatiefnemer samen met ITer Marco Dorsman. Maar ondertussen zijn er vele ouders van kinderen tussen 10 en 21 die meehelpen. Je kan je ook als ouder aanmelden om mee te denken in het schoolbestuur op postcodeschool.nl

Maarten Pilgram postcodeschool
Maarten Pilgram postcodeschool

Dezelfde docenten die nu aan jouw kinderen les geven, maar ze zijn niet meer gebonden aan hun schoolgebouw tijdens online lesgeven

Hoeveel uur per week is er online les?
 
Wat zijn de kosten per jaar?
Net als andere scholen voor voortgezet onderwijs, zijn de kosten per leerling ongeveer 6000 Euro per jaar. Wanneer we een BRINnummer hebben, wordt dat betaald door de overheid. Geef je daarom op bij de voorinschrijving op de postcodeschool     
 

We kunnen ons voorstellen dat u vragen heeft n.a.v. deze informatie. Plan een vrijblijvend (online) gesprek in.